Orİjİnal WEIDER Hologram

HOLOGRAM, TAKLİT EDİLEMEZ BİR GÜVENCEDİR.

Türkiye de dahil tüm dünyada özellikle markalı değerine sahip ürünler başta olmak üzere birçok ürün/belge; korsanlık, taklitçilik ve sahtecilik gibi çok ciddi saldırılara maruz kalmaktadır. Hologramlar, ürüne ya da belgeye eşsiz ve belirgin, herhangi bir araca gereksinim duyulmadan kolaylıkla ayırt edilebilen görsel orijinallik kazandırır. Hologram, bugünkü teknolojik imkanlarda en etkin güvenlik aracıdır. Taranabilen ya da kopyalanabilen bir teknoloji güvenli değildir. Hologram bilinen herhangi bir baskı tekniğiyle taranamaz, elektronik olarak gönderilemez, fotokopi edilemez ya da kopyalanamaz. Günümüzde kopyalama ve taklit önemli bir tehdittir. İşte holograma duyulan ihtiyaç, burada başlar. Hologram bu yönüyle eşsiz bir kilittir.HOLOGRAM, ÜRÜN VE MARKA ORİJİNALLİĞİNİ KORUR.

Günümüzde alanında gelişmiş markalar çok ciddi bir tehdit altındadır: “Taklit ve Sahte Ürünler”. Bu markaların öz varlıkları, uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları tehdit edilmekte, çoğunlukla bu markaların pazarları haksız rekabet sonucu zayıflamaktadır. Taklit ve sahte ürünler; orijinal üründe mevcut olmayan yasaklı ya da ucuz bileşenler/defolar içerdikleri için söz konusu ürünlerin marka imajını zedelemekte, aynı zamanda gıda ve ilaç ürünleri açısından düşünüldüğünde de insan sağlığını ciddi olarak tehdit etmektedir. Hologram, ürünün orijinal olduğunu göstererek taklitlerinden ve sahtelerinden ayırt edilebilmesini sağlayan ve ürünün marka imajını koruyan en doğru işarettir.ORİJİNALLİĞİN, DEĞERİN, KALİTENİN VE İMAJIN KORUNMASININ TEK SİMGESİ: WEIDER ORİJİNAL HOLOGRAM

WEIDER Orijinal Hologram, ürünlerimizin taklit edilmesinin (benzer ambalaj) önlenmesi ve sahte ürünlerin (yasaklı ve kalitesiz bileşenler) ayırt edilmesi amacıyla ürün kutusu üzerine yapıştırılan, sökülmesi halinde parçalanan ve yapıştırıldığı maddenin özelliğini kaybettiren nitelikte güvenlik şeridi içeren WEIDER orijinallik etiketleridir. WEIDER ürünlerimizin orijinalliğinin en önemli kanıtı olan WEIDER Orijinal Hologram, siz çok değerli müşterilerimizin akıllarındaki soru işaretlerini tamamen giderebilmek amacıyla WEIDER ailesi olarak Türkiye’de satışa sunulan ürünlerimizde kullanılmakta ve sizler için güvenli alışverişin temelini oluşturmaktadır. Türkiye’de taklitle ve sahtecilikle mücadele edebilmek ve siz değerli müşterilerimize hem ilk kullanım güvencesini verebilmek hem de WEIDER markasını en güvenilir şekilde ulaştırabilmek amacı ile özel olarak tasarlanmış gradyan ve kabartma efektlere sahip ‘WEIDER’ ve ‘ORİJİNAL’ yazılarını bulunduran bir dizi gizli kod ile şifrelenmiş 2 çeşit hologram uygulamamız mevcuttur. Üzerinde altın ve gümüş renkli hologram bulunan orijinal WEIDER ürünleri bu ayırt edici işaret ile son kullanıcılarımız ve satın alma sorumluları tarafından kolayca taklitlerinden ve sahte ürünlerden ayırt edilebilmektedir.

Orijinal WEIDER ürünlerini güvenle satın alabilmeniz için geliştirilmiş hologram uygulaması ile size %100 orijinal ürün garantisi veriyoruz! Sadece orijinal WEIDER ürünleri için özel olarak kodlanmış hologram seri numaralarını Almanya menşeli WEIDER ürünleri için www.weider.com.tr sayfamızdan, Amerika menşeli WEIDER ürünleri için www.weiderusa.com.tr sayfamızdan sorgulatarak da satın aldığınız ürünlerinizin orijinalliğini kontrol edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize karşı taşıdığımız sorumluluk gereği, kutu üzerinde hologram bulunmayan WEIDER ürünlerine itibar etmemenizi ve hologramsız olarak satılan ürünlerin sorumluluğunun tarafımızca kabul edilmediğini özellikle belirtmek isteriz.


WEIDER GLOBAL NUTRITION, LLC